>

Müşteri Hizmetleri


05538682482

arac nasıl kiralanır ?

Rent A Car Firmasından Nasıl Araç Kiralanır?

Bir araba sahibi olun ya da olmayın, araç kiralamak bazı durumlarda bir zorunluluk olarak karşınıza çıkıyor. Bazı kişiler sürekli araç kiralama işlemini yerine getirirken, bazıları ise hayatında ilk defa araç kiralama işlemi gerçekleştirebilir. Peki, araç kiralama işleminde izlenilecek yollar neler?

Güvenilir Firma Bulmak

Araç kiralama işlemine karar verdikten sonra kendinize araç kiralama firması bulmalısınız. Bunun için internet üzerinde biraz araştırma yapmakta yarar var. Bunların içerisinde araç kiralama firmalarının fiyatlarını karşılaştıran siteler / firmalar da mutlaka yer alsın.

Kiralama Koşullarını İncelemek

Kiralama şartlarına mutlaka göz atın. Bu şartlar sizin kiralamak istediğiniz araç grubuna göre değişiklik gösterebilir.

İhtiyacınızı Karşılayacak Aracı Belirlemek

Kiralama amacınıza uygun olacak bir araç seçimalisiniz. Bununla beraber  yakıt ve vites seçimlerine dikkat ediniz. Büyük valiz sayınız 1, araç içinde yolculuk edecek kişi sayısı az ise, ekonomik sınıfta bir araç işinizi görebilir. Fakat yolculuğunuz uzun, bagaj sayınız fazla olacaksa, mümkünse orta segment ve geniş bir araç tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Fiyat Listesini İncelemek

Aracınızı ve kiralama tarihinizi belirlediniz, şimdi sıra fiyat analizi yapmakta. Fiyatlandırma anlamında sizin kiralama talebinize en uygun olan firmaları sıralayınız. Size fiyat anlamında net olan firmaları seçin. Araç kiralama firmalarının fiyatları, sezonlara bağlı olarak değişir. Kolay bir şekilde fiyatlarına ulaşmaolanağınız olan firmalara öncelik verin. Sezon fiyatlarının avantajlarını yakalayabiliyorsanız ona göre işlem yapma önceliğiniz olsun

www.kaplan oto kiralama.com